łóżka tapicerowane i materace kieszeniowe

O Nas

O Nas

Poznaliśmy od podszewki rynek brytyjski, aby sprowadzać dla Państwa najlepszej jakości łóżka tapicerowane oraz ręcznie robione materace.

W Cotton&Co. pracujemy tylko z wybranymi brytyjskimi producentami, aby móc zaoferować Państwu szeroki wybór łóżek tapicerowanych-kontynentalnych, luksusowych materacy, zagłówków oraz pościeli.

Osobiście wybraliśmy każdy produkt tak, by spełniał nasze wysokie wymagania dotyczące komfortu, stylu, jakości oraz konkurencyjnej ceny. Naszym celem jest dostarczenie naszych ekskluzywnych produktów bezstresowo do Państwa domu i zapewnienie Państwu absolutnej satysfakcji 

 

Dlaczego?

Pierwszą rzeczą którą chcieliśmy zrobić po przeniesieniu się do Polski był zakup wygodnego łóżka. Po dokładnym zapoznaniu się z ofertą na rynku zauważyliśmy, iż wybór łóżek tapicerowanych lub kontynentalnych i materacy kieszeniowych jest bardzo ograniczony, a produkty które znaleźliśmy nie odpowiadały nam ze względu na niską jakość lub ze względu na bardzo wysoką cenę.

Postanowiliśmy w końcu kupić łóżko wraz z materacem w Anglii i sprowadzić je do Warszawy. Od tej pory nasze łóżko znajdowało się w centrum uwagi odwiedzających nas znajomych, a nawet zdarzało się, iż podczas wizyt któryś z gości niepostrzeżenie znikał i znajdowaliśmy go wypoczywającego na naszym łóżku! 

 

Co nas wyróżnia?

Każdy z nas ciężko pracuje i zasługuje na spokojny i głęboki sen. Dzięki łóżkom Cotton&Co. sypialnia stanie się enklawą relaksu i azylem do którego chcemy wracać pod koniec ciężkiego dnia.

Naszym zdaniem wysoka jakość i luksusowe wykończenie nie musi kosztować góry złota. Cotton&Co. wpółpracuje bezpośrednio z producentami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom ceny znacznie niższe od tych dostępnych na rynku.