Funkcjonalne Szuflady

Nasze funkcjonalnalne szuflady pozwalaja na wykorzystanie wolnej powierzchni znajdującej się w podstawie łóżka. Oferujemy 5 różnych zestawów szuflad, które pozwolą nie tylko na wydajne magazynowanie, ale również na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb bez względu na wielkość, kształt czy styl sypialni. Każda szuflada jest wykończona materiałem pasującym do całości obicia i jest wsuwana w podstawe łóżka. Szyflady są idealne do przechowywania pościeli.

 

 

Jeżeli macie Państwo zapotrzebowanie na inny rodzaj lub układ szuflad, np szuflady tylko z jednej strony czy też schowek typu ottoman (góra podstawy w całości podnoszona), prosimy o kontant na info@cottonco.pl BEZ SZUFLAD

Istnieje możliwość zamówienia podstawy bez szuflad, uzyskując w ten sposób jednolity wygląd podstawy w wybranym kolorze.  

 

DWIE SZUFLADY

W tym zestawie, dwie szuflady umiejscowione są w stopach łózka, po jednej na każdej stronie. 

JUMBO (‘FOOT’) SZUFLADA

Szuflada Jumbo, jest jedną dużą szufladą znajdującą się w stopach łózka.

CZTERY SZUFLADY 

Zestaw czterech szuflad składa się z czterech pełnowymiarowych szuflad umiejscowionych po dwie po każdej stronie łóżka.

DWIE + DWIE SZUFLADY

Zestaw szuflad Dwie + Dwie przewiduje dwie pełne szuflady umiejscowione w stopach łóżka oraz dwie mniejsze znajdujące się po stronie zagłówka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które korzystają z nocnych stoliczków.