Informacje dotyczące Dostawy

Cena dostawy zestawu łóżka (podstawa, zagłówek, materac) na terenie Warszawy wynosi PLN 250. Koszt ten naliczany jest przy złożeniu zamówienia. Jeżeli adres dostawy znajduje się poza Warszawą, prosimy o kontakt na info@cottonco.pl w celu ustalenia ceny.

 

Od momentu złożenia zamówienie dostawa trwa od 4-5 tygodni. Po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo potwierdzenie dokładnej daty transportu. W dniu dostawy skontaktuje się z Państwem kierowca informując o przybliżonym czasie dostawy. Prosimy o poinformowanie nas o ewentualnych trudnościach z podjazdem lub innych możliwych utrudnieniach.

 

Cotton& Co. dostarcza zamówienia za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm logistycznych. Towary dostarczane są pod podany adres klienta. Oferujemy rówież dodatkową usługę zawierającą wniesienie towaru do mieszkania, rozpakowanie i złożenie łóżka. Jeżeli są Państwo zaiteresowani taką usługą prosimy o kontakt na info@cottonco.pl podając numer referencyjny zamówienia, co pozwoli ustalić z Państwem dodatkową opłatę.

 

Prosimy o odpowiednie przygotowanie się do dostawy, sprawdzając dostęp oraz organizując pomoc przy wniesieniu towaru do mieszkania. Należy, również pamiętać że nie usuwamy starych łóżek i materacy.

  

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania lub zapotrzebowania dotyczące dostawy, prosimy o zapoznanie się z sekcją Pytań i Odpowiedzi lub o bezpośredni kontakt na info@cottonco.pl.