Cotton&Co. współpracuje bezpośrednio z producentami tradycyjnych, ręcznie robionych materacy, łóżek tapicerowanych, zagłówków oraz jak i innych oferowanych przez nas produktów. 

 

Oferujemy ceny co najmniej 30% niższe niż te, które dostępne są w innych sklepach.  

O tym jak udało się nam to osiągnąć:

Kupujemy bezpośrednio od Brytyjskich producentów, którzy produkują materace oraz podstawy łóżek korzystając z tradycyjnych technologii oraz używając najlepszej jakości materiałów, co pozwala na zachowanie najlepszej jakości i najwyższych standardów.


Bazując głównie na sprzedaży internetowej, jesteśmy w stanie utrzymać koszty do minimum, oferując naszym klientom łóżka „szyte na miarę” i niskie ceny. 

 

 

Nie magazynujemy naszych produktów. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i fabrykami, omijając marże dystrybutorów i pośredników. 

  

Regularnie grupujemy nasze zamówienia, aby przekazać je producentowi, co obniża koszty fabryczne oraz koszty transportu. Oszczędności te przekazujemy naszym klientom.  

 

Celem Cotton&Co. jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości, ręcznie robionych materacy, łóżek tapicerowanych, zagłówków oraz akcesoriów, które oferujemy w konkurencyjnych cenach.   

 

Wierzymy, że Cotton&Co. oferuje wyjątkowy produkt na polskim rynku. Dzięki szerokiej gamie ‘szytych na miarę’ łóżek tapicerowanych, zagłówków oraz wysokiej jakości ręcznie wykonanych materacy jesteśmy w stanie dopasować nasze produkty do oczekiwań klientów.

 

Oferta Cotton&Co. zapewnia naszym klientom niższe ceny o co najmniej 30%  - porównując z podobnymi produktami na rynku.

 

Wypracowaliśmy stała współpracę z producentami, dbając o to, aby dostarczane produkty były najwyższej jakości.

 

 

Nasze produkty są tworzone na zamówienie, dzięki temu nasi klienci otrzymują wysoką jakość, oryginalny design w najlepszej cenie, dostarczony wprost do domu.