Jak Stworzyć Idealną Sypialnię dla Dwojga

sypialnia łóżko materac

Stworzyć idealną sypialnie zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny to nie lada wyzwanie! Dopasować każdy szczegół, użyć funkcjonalnych mebli, nie przesadzając z dodatkami i sprawić, aby każdy z partnerów czuł się maksymalnie komfortowo – jest to napewno niezwykle trudne. Rozmawiając ze sobą, można osiągnąć kompromis i zaprojektować piękną sypialnię, która posłuży Wam lata.

 

Tym razem chcielibyśmy dać Wam kilka wskazówek, które mogą Wam pomóc w wyposażaniu sypialni dla obojga.

 

1.   Łączenie styli i kolorów. Nie powstrzymujcie się przed eksperymentowaniem. Jeżeli ona lubi styl art – deco, a on uwielbia surowe klimaty loft – nie ma żadnego problemu! Najlepiej wypisać wszystkie swoje preferencje na kartce i porozmawiać o tym, co jest dla kogo kluczowe. Może się okazać, że lubicie bardzo podobne rzeczy!

 

2.   Jeżeli kompromis jest dla Was ciężki w osiągnięciu polecamy skorzystać z usług doświadczonego projektanta wnętrz. Ludzie, którzy zaprojektowali nie jeden dom, potrafią tak dopasować pomieszczenie do potrzeb użytkowników, że zapomnicie o jakichkolwiek konfliktach a wymarzona sypialnia będzie cieszyła oko obu partnerów. Tylko pamiętajcie o tym, aby wyraźnie mówić o tym, co Wam szczególnie nie pasuje już na etapie projektowania.

 

3.   Warto wziąć pod uwagę, że w sypialni wygodny materac i duże łóżko jest zawsze kluczowym punktem. Wychodząc z tego założenia myślcie o tym, jak zaplanować resztę pomieszczenia. Zawsze doradzamy, aby kupować możliwie największe łóżko, aby każdy z partnerów mógł podczas snu spokojnie wypocząć i zrelaksować się. Najlepszą opcją będą wygodne, zrobione z naturalnych materiałów materace. Bo przecież sen – to 1/3 naszego życia!

 

4.   Uniwersalne kolory dla takiego pomieszczenia to żółty, czarny, zielony, pomarańczowy, szary, beżowy i écru. Nie powstrzymujcie się przed ich użyciem we wspólnej sypialni, gdyż można je łączyć we wspaniałe kombinacje.

 

5.   Jeżeli rezygnujecie z łączenia wielu kolorów, warto zainwestować w dodatki, zrobione własnoręcznie bądź użyć takich, które stanowią dla Was wyjątkową wartość. Mogą to być zdjęcia, pamiątki, poduszki. Niesamowitego klimatu dodają też przytulne i puszyste koce, w które można się zawinąć chłodnymi jesiennymi wieczorami.

 

 

Życzymy Wam powodzenia w dokonaniu wyborów i osiągnięciu kompromisów!

Write a comment

Comments: 0