Trzy elementy sypialni dla dwojga

Trzy elementy sypialni dla obojga

 

Sypialnia jest przestrzenią wyłącznie dwojga, gdzie zapominamy o troskach, relaksujemy się i stajemy się w pełni sobą. Tak jak pisaliśmy w jednym z naszych poprzednich blogów, wszystkie elementy w sypialni powinny współgrać ze sobą. Powinny również współgrać z każdym z właścicieli sypialni! Dopiero wtedy będziemy się czuli tam całkowicie komfortowo. Poniżej nasza propozycja trzy elementów sypialni, które naszym zdaniem powinny być dopasowane do każdego z użytkowników sypialni, tak aby czuć się swobodnie w tym wyjątkowym pomieszczeniu.

 

1.   Pościel wysokiej jakości.

Podstawą dobrego snu oprócz wysokiej jakości łóżka jest wysokiej jakości naturalna pościel. Można pozwolić sobie zaoszczędzić na dodatkach, ale nigdy na pościeli! Estetyczna, przyjemna w dotyku, z naturalnych, lekkich tkanin, dopasowana do sezonu – oto warunki, które powinny być spełnione przy wyborze pościeli.

 

2.   Kolor ścian

Najlepiej neutralny, ciepły, skłaniający do relaksu i wypoczynku po długim, ciężkim dniu. Powinien to być kolor, który pomagałby Wam w odprężeniu się i przejsciu z trybu „praca” na tryb „relaks”. Jeżeli lubicie jaskrawe kolory, ale przeszkadzają Wam w zaśnięciu, proponujemy umieścić kolorowe dodatki na ścianie bądź włączyć je w całokształt wyposażenia pokoju.

 

3.   Czystość i porządek

Jak to się mówi, bałagan w głowie – bałagan w pokoju. Podobno niektórzy geniusze potrzebują mieć „nieład artystyczny” w pokoju, aby myśleć kreatywnie, ale w pomieszczeniu, w którym wszystkie myśli powinny być skierowane na zdrowy i efektywny wypoczynek, najlepiej mieć ład i porządek. Dlaczego? Wtedy nasz mózg nie rozprasza się i jest w pełni gotowy do relaksu i odpłynięcia do krainy snów.

 

 

Życzymy Wam dobrych i spokojnych snów!

Cotton&Co.

www.cottonco.pl