Czym jest dla nas sen?

łóżka sen materac

Czym dla nas jest sen?

 

Przede wszystkim – jednym z najbardziej powszechnych sposobów na regenerację, wypoczynek i odzyskanie utraconych w codziennym wyścigu sił. Nie jest też żadną tajemnicą, że sen jest cudownym serum na zdrowy wygląd i dobre samopoczucie.

Piękno naszej skóry, błysk oczu i procesy przemiany materii bezpośrednio zależą od tego ile śpimy, jak śpimy i na czym śpimy.

 

Naukowcy z Kalifornii udowodnili, że ilość spędzonego w łóżku snu bezpośrednio wpływa na wygląd naszej skóry – weźmy chociaż podkrążone oczy czy  ziemistą cerę po nieprzespanej nocy. Sen leczy nas od stresu, dodaje sił i jest naturalnym środkiem odmładzającym dla każdego z nas. Powszechnie wiadomo, że średnio powinniśmy spać od 6 do 8 godzin, czyli mniej więcej – 1/3 całego dnia, a co z tego wynika – prawie 1/3 całego życia!

Wychodzi na to, że dużą część swojego życia spędzamy w łóżku.  A czy zastanawialiście się kiedyś, jak ważne jest to, czy wasze łóżko jest odpowiednio dobrane do waszych potrzeb? Jeżeli nie, to zapraszamy do naszego salonu Cotton&Co, gdzie można nie tylko zobaczyć łózka zaprojektowane z miłością, ale też wypróbować je i stworzyć łoże na własną rękę, osobiście dobierając detale!

 

 

Z nami stworzycie przepis na zdrowy sen.

Write a comment

Comments: 0