O nas w prasie - Biznes.meble.pl

http://www.biznes.meble.pl/aktualnosci,komfortowy-sen-z-cottonco-nowa-marka

Sprawdź co wyróżnia łóżka nowej marki Cotton&Co., która niedawno pojawiła się na naszym rynku, a której oferta powinna zainteresować wszystkich stawiających komfortowy sen na pierwszym miejscu.

 

          Na początku podpowiadamy, że są to ekskluzywne i wysokiej jakości łóżka wprost od brytyjskich producentów, które przetestować można w showroomie Cotton&Co. w warszawskim Soho Factory.


Łóżka posiadają wszystko to, co niezbędne by zagwarantować iście królewską wygodę snu. Eleganckie wzornictwo, luksusowe materace wyprodukowane z najwyższą troską o jakość, funkcjonalne, pomysłowe szuflady na pościel, oryginalne zagłówki, swoboda doboru rozmiarów oraz niezwykle szeroka gama najlepszych tkanin obiciowych.


        A wszystko zaczęło się od tego, że właściciele marki Cotton&Co. podczas pobytu zagranicą sami zakochali się w brytyjskich łóżkach i postanowili sprowadzać je do Polski. Osobiście dobierali każdy produkt, chcąc by spełniał ichwysokie wymagania odnośnie komfortu, stylu, designu. Na naszym krajowym rynku liczy się też cena i dzięki temu, że łóżka sprowadzane są bezpośrednio od brytyjskich producentów mamy do czynienia z rewelacyjną i konkurencyjną ceną w stosunku do najwyższej jakości łóżek.

 

Priorytetem dla Cotton&Co. jest satysfakcja klientów i ich pełny relaks. Wszystkie łóżka spełniają standardyNational Bed Federation - renomowanej organizacji skupiającej angielskich producentów materacy i łóżek. A co to oznacza?

        Otóż łóżka i materace z oferty Cotton&Co. to takie wręcz tapicerowane dzieła sztuki użytkowej. Są wysokie, niezwykle grube i wygodne! Każde z nich jest wykonane ręcznie z materiałów wyłącznie naturalnych, takich jak: wełna, bawełna, kaszmir i jedwab, obszyte belgijskim adamaszkiem. Ponadto - stosowane wypełnienia materacy w postacinajwyższej jakości sprężyn kieszeniowych idealnie wspierają kręgosłup i należycie pozwalają organizmowi wypocząć.

 

Oferta łóżek Cotton&Co. adresowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do hoteli. W przypadku oferty dla rynku Horeca należy wspomnieć, że wszystkie materace i łóżka posiadają niezbędne atesty (m.in. trudnopalność) jak przystało na produkty pochodzące z bardzo rygorystycznego pod tym względem rynku brytyjskiego.


       Firma już współpracuje aktywnie z architektami i projektantami wnętrz deklarując nie tylko atrakcyjne warunki współpracy, ale przede wszystkim możliwość zaprojektowania łóżek dopasowanych idealnie do konkretnych projektów wnętrz oraz potrzeb inwestorów.


Na stronie internetowej Cotton&Co. można tez znaleźć wiele przydatnych informacji i porad dotyczących doboru, zakupu, użytkowania i pielęgnacji materaców i łóżek.

 

Showroom Cotton&Co.

Soho Factory, budynek nr 8

Mińska 25, Warszawa

Write a comment

Comments: 0