Najdroższe łóżka świata

Nie można przecenić wpływu jaki ma dobrej jakości łóżko i materac na nasze zdrowie i samopoczucie. Jeżeli mamy nieograniczony budżet możemy wybierać wśród najdroższych łóżek świata, które wyróżniają się wyjątkową jakością, designem czy użyciem najnowszych technologii. Przed nami podróż w świat najdroższych łóżek świata tylko dla wybranych. 

10. łóżko STARRY NIGHT SLEEP TECHNOLOGY 

To eleganckie łóżko zostało tak zaprojektowane, aby redukować chrapanie przez podnoszenie ciała o kilka centymentrów. W łóżku mamy do dyspozycji wejście na ipoda, połączenie internetowe i możliwość regulacji temperatury. Koszt takich dodatkowych atrakcji to około EUR50,000.

9. ŁÓŻko THE SPHERE

Łóżko The Sphere zostało zaprojektowane przez Karim Rashid i jest wyposażone w TV, miejsce na szampana, lusterka oraz światła LED. Cena to też około EUR 50,000.

8. Łóżko MONARCH VI-SPRING

Podobno ulubione łóżko Beckhamów. Jest spełnieniem marzeń o luksusowym śnie. Kieszeniowy materac ręcznie wypełniony naturalnymi składnikami i posiadający 3000 sprężyn dla idealnego wsparcia dla kręgosłupa. Koszt tego luksusu to ponad EUR40,000.

7. łóżko THE COSMOVOIDE 

Nowoczesne łóżko posiada wbudowane element takie jak telefon, DVD, TV oraz kino domowe. Koszt to jedyne EUR 55,000.

6. ŁÓŻko THE MAJESTY VI-SPRING 

To ręcznie wykonane łóżko zostało zaprojektowane przez Jab Ansotez i składa się z 6000 sprężyn, które zapewniają idealne wsparcie dla ciała. Materac wypełniony jest bawełną, kaszmirem oraz jedwabiem jak również... złotem i srebrem. To łóżko dla istnej księżniczki jest warte ponad EUR60,000.

5. łóżko THE QUANTUM SLEEPER 

Łóżko na miarę Jamesa Bonda. Quantum Sleeper po włączeniu odpowiedniej funkcji zmienia się w panic room z własnym systemem wentylacji, monitoringu ruchu oraz nawet własną toaletą. To najbezpieczniejsze łóżko świata kosztuje niebagatelne EUR130,000.

4. łóżko PARNIAN FURNITURE 

To ręcznie wykonane łóżko zostało zaprojektowane przez Abdolhay Parnian i składa się z kombinacji drewna, stali nierdzewnej oraz złota. Posiada TV, wejście na Ipada oraz sekretny schowek. Koszt to około EUR150,000.

3. Złote łóżko THE JADO 

To luksusowe łóżko wykonane jest ze złota i z kryształów Swarovskiego i oferuje niezrównany comfort. Posiada połączenie internetowe, PlayStation, DVD oraz system dzwięku. Łączy najnowsze technologie z najwyższym komfortem za jedynie EUR 500,000.

2. magiczne łóżko 

To magiczne łóżko ma wbudowane ponad 680kg magnesu dzięki, któremu unosi się w powietrzu. Łóżko jest przymocowane linkami do ściany, aby nie ‘pływało’ bezwiednie po pokoju. To niesamowite łóżko kosztuje niebagatelne EUR 1,300,000.

1. łóżko THE BALDACCHINO SUPREME 

Na sam koniec mamy wisienkę na torcie – łóżko the Baldacchino. Jest to zdecydowanie najdroższe łóżko świata. Zostały wykonane tylko dwa egzemplarze tego wspaniałego łóżka. Zostało ono ręcznie wykonane przez Stuarta Hughes w kompozycji najbardziej szlachetnego drewna i ozdobione 24 karatowym złotem. Cena to aż EUR 4,500,000!!!

Write a comment

Comments: 0