Najpiękniesze sypialnie hotelowe

Czujemy się wspaniale w ekskluzywnych sypialniach hotelowych i niejednokrotnie chcielibyśmy to uczucie zabrać ze sobą do domu, do naszej  sypialni. W jaki sposób możemy wprowadzić chociażby część elementów sypialni hotelowych do naszego domu?


Oto kilka kroków, które uczynią naszą sypialnie bardziej przytulną i luksusową:

     1. Łóżko tapicerowane z zagłówkiem

Łóżko powinno być centralnym punktem sypialni. Łóżka tapicerowane z zagłówkami dodają sypialni elegancji i sprawiają, że jest przytulna.

Zagłowek Paris Winged Cream
Zagłowek Paris Winged Cream

     2. Ściana z nowoczesną tapetą

Mimo, że powoli odchodzi się już od tradycyjnych papierowych tapet, coraz więcej pojawia się na rynku tapet materiałowych lub wykonanych z innych, ciekawych tworzyw. Interesujący efekt można uzyskać pokrywając tapetą wyłącznie jedną ścianę za zagłówkiem.

Zagłowek Paris Slate  Łóżko
Zagłowek Paris Slate Łóżko

3. Grube zasłony

Nic tak nie dodaje elegancji i przytulności jak dobrze dobrane zasłony, najlepiej z funkcją black out, dzięki której nie będą przepuszczały światła.

Zagłówek New York  Łóżko
Zagłówek New York Łóżko

     4. Poduszki oraz pledy

Kolejnym istotnym elementem jest przystrojenie łóżka. Najłatwiej uzykamy efekt hotelowy używając dobrej jakości białej pościeli i dekorując łóżko kilkoma poduchami i pledem.

Zagłówek Paris  Łóżko
Zagłówek Paris Łóżko

5.     Oświetlenie boczne i wykładzina

Oświetlenie boczne dodaje pomieszczeniu blasku i odpowiednio dobrane wpływa na nastrój sypialni. Wykładzina natomiast dodaje ciepła i przytulności. Szczególnie w naszym zimnym klimacie jest bardzo mile widziana.

Łóżko Warszawa

6. Obrazy i dekoracje scienne

Istotne jest dobranie sztuki do sypialni. Nie powinniśmy przesadzać z ilością obrazków czy innych dekoracji. Najlepiej dobrać orginalne rękodzieło, aby nasza sypialnia nabrała wyrazu i orginalności.

Łóżko - Najpiękniesze sypialnie hotelowe